Please visit the site again using one of the following browsers.

N11'de 50 TL İndirim!

N11'de 50 TL İndirim!

- 22 Ağustos – 2 Ekim 2022 tarihleri arasında www.n11.com, m.n11.com ya da n11 mobil uygulamasından tek seferde UPTION Kart’la yapılan alışverişlerde 400 TL ve üzerine anında 50 TL indirim kazanılmaktadır. UPTION Kartınızı Masterpass’e kaydederek veya hali hazırda kartınız Masterpass’e kayıtlı ise kampanyaya katılım hakkı kazanabilirsiniz.

- Kampanya, Yatırımlık Altın & Gümüş kategorisi haricindeki tüm kategorilerde geçerlidir.

- İndirim ödeme sayfasında uygulanacak olup, bir müşteri kampanyadan en fazla 1 kez faydalanabilecektir. Farklı kullanıcı adı, rumuz, kimlik ve iletişim bilgileri ile kampanyaya katılmasına rağmen fatura adresi, ticari ünvan, vergi numarası gibi mali unsurların ve başvuru sahibinin aynı olması durumunda n11.com'da kazanılacak olan indirimi haber vermeden iptal etme hakkına sahiptir.

- Kampanyadan yararlanarak verilen siparişteki ürünün iadesi veya siparişin iptal edilmesi durumunda, kullanıcı kampanya döneminde tekrar sipariş verse dahi indirim kazanamayacaktır.

- Kampanya şartlarına uyan siparişlerde alınabilecek maksimum indirim tutarı 50 TL olacaktır.

- n11’in kampanya koşullarını ihlal edecek nitelikte bir sipariş tespit etmesi halinde ilgili siparişi iptal etme hakkı saklıdır.

- Doğuş Planet Elektronik Ticaret ve Bilişim Hizmetleri ve Mastercard herhangi bir ön bildirimde bulunmaksızın, kampanyayı durdurma ve kampanya koşullarını tek taraflı değiştirme hakkına sahiptir.