Please visit the site again using one of the following browsers.

Starbucks'ta 2 Adet Türk Çayı Hediye!

UPTION Kart ile Starbucks® Mobil’de 150TL ve üzeri yüklemede 2 adet Türk çayı hediye!

UPTION Kart ile Starbucks® Mobil’de 150TL ve üzeri yüklemede 2 adet Türk çayı hediye!

Kampanya Detayları:

- Kampanya 6 Ekim 2022 ile 3 Kasım 2022 tarihleri arasında seçili mağazalarda geçerlidir ve 50.000 misafir ile sınırlıdır. Katılım sınıra ulaşıldığı takdirde 4 Kasım 2022 tarihinden önce sona erecektir.

- Kampanya süresi boyunca Starbucks® Mobil Uygulaması üzerinden, Masterpass’e kayıtlı UPTION Kart’lar ile Starbucks® MobilUygulamasına 150 TL ve üzeri yüklemelerde 2 adet Türk çayı hediye edilecektir.

- Kampanyadan yararlanabilmek için:

Starbucks® Mobil Uygulaması üzerinden, Masterpass™’e kayıtlı  Mastercard® logolu UPTION Kart’ınız yok ise; ilk olarak Starbucks® Mobil Uygulaması üzerinden, “Ayarlar/ Ödeme Seçenekleri/Kredi-Debit Kart ekle” adımına girerek, Masterpass™’e UPTION Kart’ınızı kaydetmeniz gerekmektedir. Ardından “Para Yükle” adımına gelerek ilgili kartınız ile 150 TL ve üzeri yüklemenizi yaparak 2 Türk çayı hediyenizi kazanabilirsiniz.

Starbucks® Mobil Uygulaması üzerinden, Masterpass™’e kayıtlı  UPTION Kart’ınız var ise, “Para Yükle” adımına gelerek kayıtlı  olan UPTION Kart’ınız ile 150 TL ve üzeri yüklemenizi yaparak 2 Türk çayı hediyenizi kazanabilirsiniz.

Kampanyadan kazanılan 2 adet Türk çayı 24 saat içerisinde hesaplara yüklecek olup kazanıldığı gün itibariyle 30 gün süresince geçerli olacaktır.

·      Kampanya kapsamında Starbucks® Mağazalarındaki kasalardan yapılacak TL yüklemeleri GEÇERLİ DEĞİLDİR.

·      Kampanyadan her misafir bir kez yararlanabilir.

·      Hesaba yüklenen 2 adet hediye Türk çayınızı Starbucks® Mobil Uygulaması’nda gelen kutusunda görebilirsiniz.

·      UPT Ödeme Hizmetleri ve Elektronik Para A.Ş., Starbucks® Türkiye ve Mastercard kampanya tarihleri ve koşullarında değişiklik yapma hakkına sahiptir.