Please visit the site again using one of the following browsers.

Trendyol'da 50 TL İndirim!

Trendyol'da 50 TL İndirim!

-  01 Eylül – 31 Eylül 2022 tarihleri arasında UPTION Kart ile trendyol.com‘da tek seferde yapılacak 200 TL ve üzeri (KDV dahil, hediye çeki, kargo bedeli hariç) harcamana sepette anında 50 TL indirim uygulanacaktır.

-  Kampanya kazanımı müşteri bazındadır. Bir müşteri kampanyadan yalnızca bir kez faydalanabilir.

-  Sepette anında indirim altın, dijital ürün ve cep telefonu butikleri hariç tüm butiklerde geçerlidir.

-  Bu kampanya, trendyol.com‘da yapılan diğer kampanya ve indirim kodları ile birleştirilemez.

-  Kampanyadan 516357 BIN (kart numarasının ilk 6 hanesi)'li UPTION Kart'lar faydalanabilecektir.

-  Kampanyadan en fazla 2.000 kişi faydalanabilecektir.

-  Kampanyaya katılım gösteren her kullanıcı kampanya koşullarını kabul etmiş sayılır.

- UPT Ödeme Hizmetleri ve Elektronik Para A.Ş. , Trendyol.com’da farklı kullanıcı adı, rumuz, kimlik ve iletişim bilgileri ile kampanyaya katılmasına rağmen fatura adresi, ticari ünvan, vergi numarası, kart numarası gibi unsurların veya başvuru sahibinin aynı olması durumunda kazanılacak indirimi haber vermeden iptal etme hakkına sahiptir.

- Kampanyadan yararlanarak verilen siparişteki ürünün iadesi veya siparişin iptal edilmesi durumunda, kullanıcı kampanya döneminde tekrar sipariş verse dahi indirim kazanamayacaktır.

- Trendyol'un kampanya koşullarını ihlal edecek nitelikte bir sipariş tespit etmesi halinde ilgili siparişi iptal etme hakkı saklıdır.

-  Kampanya dönemi süresince yapılan kampanya kapsamındaki satın alma işleminde herhangi bir değişiklik (İptal / iade vs.)nakit iade kazanma durumunu etkileyebilir. Söz konusu satın alma iptali/iadesi hallerinde (iptal/iade kısmi olsa dahi) UPT Ödeme Hizmetleri ve Elektronik Para A.Ş.nakit iadeyi geri alma hak ve yetkisine sahiptir.

-  UPT Ödeme Hizmetleri ve Elektronik Para A.Ş. kampanya koşullarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.