Please visit the site again using one of the following browsers.

10.000 TL Değerinde Uçak Bileti Çekilişi

Yurt dışına para gönder, uçak bileti çekilişine katıl!

Katılım Koşulları:

• Çekiliş UPTION müşterileri için geçerlidir.  

05.09.2023 – 04.10.2023 tarihleri arasında UPTION uygulaması üzerinden yurt dışı para transferi işlemi gerçekleştirmiş müşteriler çekiliş hakkı kazanabilir. (UPTION Avrupa hesabına yapılan transferler sonucu çekiliş hakkı kazanılamaz.)

• Çekiliş hakkı kazanılması için işlemin tamamlanması (karşı tarafın ödemeyi alması) şartı aranmaktadır.

• Çekiliş Milli Piyango aracılığı ile yapılacak olup, 3 talihli belirlenecektir.

• Bir müşteri kampanya dönemi boyunca UPTION uygulaması üzerinden farklı günlerde yaptığı ilk yurt dışı para transferi işlemi için çekiliş hakkı kazanabilir.

• Bir müşteri en fazla 3 çekiliş hakkı kazanabilir.

• Çekiliş ile verilecek kupon tutarı 10.000 TL değerindedir.

• Bir müşteri en fazla 10.000 TL değerinde kupon kazanabilir.

• Kazanılan kupon, Turna.com’dan alınacak yurt dışı uçuş biletlerinde geçerlidir.

• Kupon kodunun fiyata yansıması için; Turna.com’a üye girişi yapılmalıdır. Sonrasında ilgili uçuş rotası seçilip, kişisel bilgiler girildikten sonra, ödeme adımında yer alan “İndirim kodunu giriniz” alanına kod girilerek “Uygula” butonuna basılması yeterli olacaktır.

• Kupon kodu tek kullanımlıktır. Yapılacak 1 işlemde yalnızca 1 kupon kodu kullanılabilir.

• Kupon kodu 28.02.2024 tarihine kadar Turna.com web sitesinden ve ‘Uçak Bileti Turna’ mobil uygulamasından alınacak uçak biletlerinde geçerlidir.

• Kupon kodu Turna.com’un %70’e varan indirim sağlayan “Akıllı Uçuş” özellikli uçuşlarında geçerli değildir.

• Bu kupon kodu diğer başka bir kampanya ile birleştirilemez.

• Kupon kodu kullanılarak alınan biletlerin iptal edilmesi istendiğinde, havayolunun verdiği iade tutarı indirim tutarından az veya eşit ise müşteriye iade yapılmaz.

• Kupon kodu kullanılarak alınan biletlerin iptal edilmesi istendiğinde, havayolunun verdiği iade tutarı indirim tutarından fazla ise, indirim tutarı, havayolunun verdiği iade tutarından düşülerek iade edilecek bedel hesaplanır.

• Kupon kodu kullanılarak alınan biletlerde değişiklik yapılması istendiğinde, ikinci bir indirim uygulanmaz, havayolunun değişiklik ücreti ve değişiklik hizmet bedeli müşteriden tahsil edilir.

• Kupon kodunun yeniden kullanılabilir hale gelmesi için, yapılan işlemde yer alan tüm biletlerin iptal edilmiş olması gerekir. Kısmi iptallerde, kupon kodu yeniden geçerli hale gelmez.

• Kazanılan hak devredilemez veya nakde çevrilemez.

• UPT ve bağlı grup çalışanları ile birinci derece yakınları çekilişe katılamaz. Katılsa dahi ödüle hak kazanamaz.

• Kampanya dönemi süresince yapılan kampanya kapsamındaki transfer işlemlerinde herhangi bir değişiklik (İptal / iade vs.) hediye kazanım durumunu etkileyebilir. Söz konusu iptal/iade hallerinde (iptal/iade kısmi olsa dahi) UPT Ödeme Hiz. Ve Elektronik Para A.Ş. çekiliş hakkı vermeme ve müşteriyi çekilişe dahil etmeme hak ve yetkisine sahiptir.

• UPT Ödeme Hiz. ve Elektronik Para A.Ş. kampanya koşullarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

YASAL METİN

Bu kampanya Milli Piyango İdaresi'nin 04.09.2023 tarih ve E-24951361-255.01.02-43139 sayılı izni ile UPT Ödeme Hizmetleri ve Elektronik Para A.Ş. tarafından düzenlenmektedir.

UPT Ödeme Hizmetleri ve Elektronik Para A.Ş. tarafından düzenlenen bu kampanyada 05.09.2023 (Saat 00.01) – 04.10.2023 (Saat 23.59)  kampanya tarihleri arasında UPT Ödeme Hizmetleri ve Elektronik Para A.Ş.’ ye ait UPTION Mobil uygulaması indirip cep telefon numarası bilgilerini girdikten sonra açılan ekrandan SMS doğrulama adımı tamamlandıktan sonra Ad Soyad TCKN, Doğum Tarihi ve eposta adresini girdikten sonra üyeliğini tamamlayan, bireysel müşterilerin yurt dışı para aktarma işlemine 1 çekiliş hakkı verilecektir. Kampanyaya katılımında gün içinde bir den fazla yurt dışı para aktarma işlemi yapılması halinde ilk yapılan işleme 1 çekiliş hakkı verilecek olup, kampanya süresinde toplamda 3 çekiliş hakkı ile sınırlıdır. İkramiye olarak, 3 kişi 10.000 TL değerinde Turna.com Hediye Kodu 13.11.2023 – 28.02.2024 tarihleri arasında www.turna.com’dan alınacak yurt dışı uçuş biletlerinde geçerli olacaktır. Turna.com Hediye Kodu ikramiyeleri devredilemez ve nakde çevrilemez, ikramiyesi kazanacaktır. Çekiliş 11.10.2023 tarihinde saat 11.45’ te Mucize Tanıtım ve Organizasyon Hizmetleri Ltd. Şti., Atakent Mah. 221 Sok. Rota Office No: 3A D: 16 Küçükçekmece/İstanbul adresinde yapılacaktır. Kazanan talihliler 13.10.2023 tarihli Birgün Gazetesinde duyurulacaktır. 28.10.2023 tarihine kadar başvurmayan asillerle, 12.11.2023 tarihine kadar başvurmayan yedeklere ikramiyeleri teslim edilmez. Kampanya UPTION bireysel müşterilerini kapsamaktadır. Ticari ve Kurumsal müşteriler kampanya kapsamı dışındadır. UPTION Mobil içinden yapılacak tüm kampanya katılımlarında, Telefon No., Ad-Soyad bilgilerinden herhangi birinin eksik olması halinde çekiliş hakkı verilmeyecektir. Kampanyaya katılım 3 çekiliş hakkı ile sınırlıdır. Katılımcının ikramiye kazanması durumunda adres bilgileri, eksik veya bilinmiyor ise gazetede yapılan ilan tebliğ için yeterli olacaktır. Bir kişi birden fazla ikramiye kazanamaz. Kampanyaya, 18 yaşından küçükler katılamaz, katılmış ve kazanmış olsalar dahi ikramiyeleri verilemez. İkramiyeye konu olan eşya ve/veya hizmetin bedeli içinde bulunan KDV+ÖTV gibi vergiler dışındaki vergi ve diğer yasal yükümlülükler talihliler tarafından ödenir. Kampanyaya katılan herkes bu şartları kabul etmiş sayılacaktır.